Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski przeprowadził wśród uczniów naszej szkoły głosowanie „SUPER BELFER 2020”.
Każdy uczeń mógł oddać głos na swoich ulubionych nauczycieli w 6 kategoriach:
1. BRATNIA DUSZA – nauczyciel, który jest przyjacielem wszystkich uczniów, słucha, wspiera, pomaga. To człowiek godny zaufania.
2. POMYSŁOWY DOBROMIR – nauczyciel, który ma ciekawe pomysły na lekcje i zadania domowe. Dzięki niemu szkoła staje się miejscem gdzie miło można spędzić czas i jeszcze się czegoś nauczyć.
3. ANIELSKA CIERPLIWOŚĆ – nauczyciel bardzo cierpliwy, łagodny, opanowany i trudno wyprowadzić go z równowagi.
4. TRYSKAJĄCY HUMOREM – nauczyciel z wielkim optymizmem, na którego twarzy zawsze gości uśmiech. Jego humor dodaje energii i siły do pracy.
5. CHODZĄCA ENCYKLOPEDIA – nauczyciel, który wie dosłownie wszystko i nie zaskoczy go żadne pytanie.
6. ZŁOTY WYKŁADOWCA- nauczyciel, który potrafi wyjaśnić wszystko w sposób szczególnie skuteczny i zrozumiały dla uczniów.

Wyniki głosowania przedstawiają się następująco:

BRATNIA DUSZA- p. Monika Gajewska
POMYSŁOWY DOBROMIR- p. Anna Kozyrska
ANIELSKA CIERPLIWOŚĆ- ks. Piotr Iwaniszczuk
TRYSKAJĄCY HUMOREM - p. Agnieszka Baran-Reducha
CHODZĄCA ENCYKLOPEDIA- p. Agnieszka Stachowicz
ZŁOTY WYKŁADOWCA- p. Wioletta Michalczuk

Wyróżnieni nauczyciele otrzymali pamiątkowe dyplomy i statuetki.