Szkoła Podstawowa

im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu

przyroda_malowanaW tym roku szkolnym wzięliśmy udział w wojewódzkim konkursie plastycznym, zorganizowanym przez Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych pod hasłem ,,Kartka świąteczna przyrodą malowana”. Na konkurs nadesłano 286 prac, wśród których było wiele wykonanych przez uczniów z naszej szkoły. Komisja konkursowa wybrała 10 najpiękniejszych kart w dwóch kategoriach wiekowych. Wśród nich znalazły się wytwory trzech uczniów z naszej szkoły.

Wyróżnienia w w/w konkursie uzyskały karty następujących uczniów:

Konstantego Siejko z klasy VI (opiekun: Agnieszka Stachowicz)

Leny Michałowskiej z klasy VII b (opiekun: Agnieszka Stachowicz)

Nikoli Imbirowicz z klasy III (opiekun: Barbara Szczygieł)

 Laureatom bardzo gratulujemy!

Wszystkim uczniom, którzy przygotowali prace bardzo dziękuję.

Agnieszka Stachowicz

Oto kilka Waszych przepięknych Kart Świątecznych.

Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu Rights Reserved.