28  stycznia 2021 r. 12 uczniów klas VII a, VII b i VIII wzięło udział w szkolnym konkursie z języka angielskiego zorganizowanego przez Centrum Kształcenia Językowego „The Point”. Celem konkursu było zwiększenie świadomości o korzyściach wynikających z posiadania umiejętności językowych oraz zainteresowanie uczniów rozwojem własnych kompetencji językowych.

Uczniowie, po krótkiej prelekcji prowadzonej on-line przez przedstawiciela firmy „The Point”, zmierzyli się z quizem, w którym musieli odpowiedzieć poprawnie i szybko na 10 pytań. Najlepszymi w tej konkurencji okazały  się Amelia Martyniuk z kl. VII i Natalia Wazelin z kl. VIII. Jednak Amelka pokonała Natalię wykonując test w szybszym czasie i to ona właśnie została zwyciężczynią konkursu i zdobywczynią nagród w postaci  gadżetów firmy „The Point” oraz akcesoriów komputerowych potrzebnych do nauki zdalnej. Poza tym uczestnicy I etapu konkursu będą mieli możliwość uczestniczenia w II etapie, podczas którego zostanie wyłonionych  trzech laureatów. Nagrodami głównymi w drugim etapie są: I miejsce - laptop, II miejsce - tablet oraz III miejsce - telefon komórkowy.

Koordynatorkami konkursu były: p. Dorota Malinowska i p. Małgorzata Tokarczuk