W naszej szkole jest wielu zaciekawionych biologią i utalentowanych plastycznie uczniów. Niektórzy z nich wzięli udział w ogólnopolskim konkursie zorganizowanym przez Centrum Kultury Agora we Wrocławiu. Zadaniem uczestników było przedstawienie postać motyla w kreatywny i niekonwencjonalny sposób. Uczniowie naszej szkoły stworzyli wiele ciekawych i pięknych prac.

Jury pod przewodnictwem wykładowcy Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, po obejrzeniu 3400 prac konkursowych, wskazało 10 zwycięzców (miejsca od I do V oraz pięć wyróżnień). Bardzo cieszymy się, że w tym gronie znalazła się uczennica kl. VI naszej szkoły Katarzyna Kołtun, która swoje motyle pięknie wyszyła na materiale.

Opiekunem konkursu była nauczycielka biologii- p. Agnieszka Stachowicz.

WIELKIE GRATULACJE!