Miło nam poinformować, iż wśród uczniów naszej placówki jest aż trzech laureatów XXVIII Konkursu "Palmy i pisanki - polskie tradycje wielkanocne", którego organizatorem był Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie. Konkurs miał na celu popularyzację tradycji ludowej własnego regionu. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej – palmy lub pisanki tradycyjnej lub współczesnej. Wśród nagrodzonych znaleźli się:
W KATEGORII PALMY KLASY I-III:
Nagroda Krzysztof Kołtun ucz. kl. I /opiekun: Barbara Demczuk-Popielnicka/
W KATEGORII PALMY KLASY IV-VI:
Nagroda Jagoda Jarmuł ucz. kl. IV /opiekun: Anna Kozyrska/
W KATEGORII PISANKI KLASY VII-VIII:
Nagroda Katarzyna Kołtun ucz. kl. VII /opiekun:Anna Kozyrska/.
Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród laureatom miało miejsce 10 kwietnia 2022 r. na Placu Łuczkowskiego w Chełmie. Nagrodzeni odebrali nagrody w klimacie Wielkanocnego Jarmarku z rąk prezydent Doroty Cieślik, Zdzisława Szweda - członka Zarządu Województwa Lubelskiego oraz dyrektor MDK Joanny Wilkołaskiej.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!