Wielu uczniów naszej szkoły wzięło udział w Wojewódzkim Konkursie Technicznym zorganizowanym przez Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych pod hasłem: ,,Kwitnąca wiosna pisanka wielkanocna”. Do konkursu zgłoszono 89 prac z całego województwa lubelskiego. Pisanki miały być ozdobione elementami przyrody z regionu, w którym mieszkają uczestnicy. Oto uczniowie nagrodzeni z naszej szkoły:
I miejsce- Sebastian Huzarek (kl. VIII a) (szkolny opiekun: Agnieszka Stachowicz)
II miejsce- Kacper Gąsiorowski (kl. VIII a) (szkolny opiekun: Agnieszka Stachowicz)
Wyróżnienie- Miłosz Krawczuk (kl. III) (szkolny opiekun: Anna Kozyrska)
Wszystkim uczniom naszej szkoły dziękujemy za udział. Laureatom bardzo gratulujemy (to punkty do nowej szkoły).