Mama i Tata to najważniejsze osoby w życiu dziecka. Jak co roku i tym razem, o ich święcie nie zapomnieli najmłodsi. Z tej to okazji 27 maja 2022 r w Oddziale Przedszkolnym w kl. „0” odbyła się uroczystość przygotowana przez kl. „0” pod okiem wychowawczyni Barbary Szczygieł. Dzieci zaprezentowały wystawę swoich prac plastycznych „Moja rodzina” oraz montaż słowno -muzyczny pod hasłem: „Sto lat dla mamy i dla taty”. Dla ukochanych rodziców były nie tylko wiersze i piosenki, ale również życzenia w języku polskim i angielskim. Przedszkolaki pod kierunkiem Pani Doroty Malinowskiej w wersji anglojęzycznej zaśpiewały piosenkę „Happy Mother’s Day”. Podczas uroczystości panowała atmosfera wzruszenia i radości.Na zakończenie dzieci wręczyły rodzicom upominki. Nie zabrakło również całusów i gorących uścisków. Po części artystycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Oto kilka zdjęć z tej uroczystości: