22 czerwca uczniowie klasy I wraz z rodzicami, rodzeństwemi wychowawczynią uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym z okazji zakończenia roku szkolnego.Spotkanie rozpoczęło się od konkursu recytatorskiego. Wszystkie dzieci pięknie recytowały przygotowane utwory, jednak zwyciężyły Marysia Otkała i Lenka Kasperek.Następnie dzieci szukały słodkiego skarbu pozostawionego dla nich przez podręcznikowego przyjaciela – Rabana. Musiały przy tym rozwiązać różne zagadki.W dalszej części odbywały się zawody sportowe. Uczniowie wraz z rodzicami musieli zmierzyć się m. in. w takich konkurencjach : wyścig z jajkiem na łyżce, skakaniu w worku, przelewaniu wody z naczynia do naczynia czy turlaniu piłki lekarskiej. Wiele śmiechu było przy letnich saneczkach.Podczas rodzinnego malowania pejzaży okazało się, że wokół nas jest wiele utajonych talentów plastycznych.
Kiełbasa upieczona w ognisku smakowała jak nigdy!
Czas bardzo szybko upłynął na wspólnej, wesołej zabawie.