8 czerwca 50 uczniów z klas I – III wyjechało na wycieczkę do Warszawy. Mimo niepokojących prognoz, pogoda dopisała.Program obejmował zwiedzanie Łazienek, w których dzieciom najbardziej podobały się …. wiewiórki.W trakcie spaceru ulicami Starego Miasta dzieci obejrzały m. in. Zamek Królewski, Barbakan czy pomnik Małego Powstańca. Obejrzały fragment zmiany warty przed Grobem Nieznanego Żołnierza.Obiad w restauracji „Pod Herbami” smakował wyśmienicie, bo trzeba było nabrać sił, aby w dalszej części wycieczki oglądać panoramę miasta z 30 piętra Pałacu Kultury i Nauki, a następnie obserwować odloty lub przyloty samolotów na lotnisku im. Fryderyka Chopina.Uczniowie wrócili w doskonałych humorach.Warszawa jest pięknym miastem i możemy być z niej dumni – stwierdzili.