Rozstrzygnięto również konkurs na najciekawiej przystrojoną dynię. Komisja konkursowa, składająca się z członków SU miała trudny wybór, ponieważ wykonano wiele pięknych i pomysłowych prac. W konkursie brało udział aż 39 uczniów.

Autorzy najciekawszych dzieł zostali obdarowani pamiątkowymi dyplomami oraz drobnymi podarunkami, a pozostali otrzymali słodycze.

Wszystkie pięknie przygotowane dynie można było podziwiać na szkolnym korytarzu, gdzie zorganizowano wystawę.

Laureatami konkursu na najciekawiej przystrojoną dynię zostali:
Julita Szpak z punktu przedszkolnego
Pola Ciach z klasy III
Maja Petruk z kl. IV

W konkursie brali udział także:

Wiktoria Szewczuk, Weronika Dyczko, Jagoda Jarmuł, Szymon Szpindowski, Jan Szpak, Jessica Dyczko, Weronika Usydus, Zuzanna Usydus, Ignacy Skibiński, Krzysztof Kołtun, Michał Sędłak, Katarzyna Wypychiewicz, Rafał Głaz, Szymon Mączka, Aleksandra Nafalska, Urszula Nafalska, Brajan Sadlej, Andżelika Babiarz, Zuzanna Siejko, Michał Wójcik, Karol Jaworski, Maja Szpindowska, Kuba Laskowski, Piotr Jędrzejewski, Lena Kryszczuk, Natalia Kołtun, Julia Wojtalewicz, Zuzanna Smolira, Dawid Panas, Jagoda Klekotiuk, Klaudia Dzwonik, Maria Dobrzyńska, Olga Staniuk, Kacper Czarnecki, Amelia Guz oraz Aleksandra Porzycka.

Szczególne podziękowania dla uczniów, którzy dostarczyli pyszne ciasta na nasz kiermasz, a byli to:

Szymon Łysiak kl. I, Adrian Pietrucha kl. II, Lena Kołtun kl. III, Lena Kutarba kl. IV, Katarzyna Wypychiewicz kl. V oraz Michał Wójcik z kl. VI.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za włączenie się do obchodów Dnia Dyni w naszej szkole.

Organizatorami tego wesołego dnia był Samorząd Uczniowski w składzie: Emilia Pietrucha, Ignacy Skibiński, Bartosz Szewczuk, Nikola Imbirowicz, Weronika Dyczko, Lena Kołtun, Maria Otkała, Aleksandra Grzywny wraz z opiekunem panią Dorotą Malinowską.