21 października 2022 r uczniowie klasy I pod opieką wychowawczyni Pani Barbary Szczygieł i pedagoga szkolnego Pani Moniki Gajewskiej w ramach wyjazdu integracyjnego spędzili czas w Sali Zabaw „Luppo – Puppo” w Chełmie. Pierwszoklasiści z zadowoleniem uczestniczyli w zabawach sprawnościowych. Przygotowane dla dzieci atrakcje przyniosły im wiele radości i uśmiechu na twarzy. Po skończonej zabawie dzieci udały się do MC Donald s. Uwieńczeniem wycieczki był spacer po parku. Dzieci obserwowały zmiany zachodzące w przyrodzie i podziwiały panoramę Chełma z Wieży Widokowej.

Wyjazd integracyjny uczniów klasy pierwszej odbył się dzięki przychylności Pana Dariusza Stockiego – Wojta Gminy Kamień.