Z wielką  przyjemnością informujemy o sukcesie naszych uczennic, które wzięły udział w VIII Powiatowym Festiwalu Piosenki Angielskiej 28 października 2022 r. w Szkole Podstawowej w Żmudzi.

• W kategorii soliści klas I – III: II miejsce zajęła Zuzanna Smoliraz klasy II, śpiewając piosenkę pt. „One plus one” (opiekun Dorota Malinowska)
  • W kategorii zespoły klas I – III: III miejsce zajęły Jessica Dyczko, Pola Ciach, Wiktoria Martyniuk, prezentując piosenkę pt. „Dance Monkey” (opiekun Dorota Malinowska)

W konkursie brały również udział:  Julia Skibińska (opiekun Dorota Malinowska), Nikola Imbirowicz (opiekun Małgorzata Tokarczuk), Katarzyna Wawrzycka (opiekun Dorota Malinowska), Katarzyna Kołtun (opiekun Dorota Malinowska). Uczennice prezentowały nie tylko zdolności wokalne ale również doskonałe umiejętności językowe.

Gratulujemy!!!