W związku z Narodowym Świętem Niepodległości nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję pt. „Szkoła do hymnu”, zorganizowaną przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.
W ramach tej akcji dnia 10 listopada punktualnie o godzinie 11:11 uczniowie ze wszystkich klas wraz z nauczycielami uroczyście zaśpiewali 4 zwrotki „Mazurka Dąbrowskiego”. W ten sposób uczciliśmy pamięć tych, dzięki którym żyjemy w niepodległym kraju.
W tym dniu również przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli wieńce na zbiorowej mogile Żołnierzy Insurekcji Kościuszkowskiej oraz obok dębu posadzonego ku pamięci majora Włodzimierza Skibińskiego.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego: Dorota Malinowska