23 września 2022 r. wychowankowie Oddziału Przedszkolnego uczestniczyli w wyjeździe do Sali Zabaw „Fikoland” w Chełmie. Celem wycieczki było zintegrowanie grupy przedszkolnej, kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie oraz zachęcenie dzieci do aktywnego spędzania czasu. Podczas pobytu w sali dzieci korzystały z licznych atrakcji typu: konstrukcje składające się z labiryntu przejść, zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, basen z piłeczkami, trampolin oraz strefa klocków i gier. Dużą frajdę dzieciom sprawiła jazda w mini samochodach i przejścia w kolorowych tunelach. Po powrocie z „Fikolandu” wielką niespodzianką dla dzieci był poczęstunek w sali przedszkolnej przygotowany przez rodziców w ramach którego była pyszna pizza oraz soki owocowe.