W środę 16 listopada 2022 r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego ,,Młody Patriota” zorganizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie w ramach projektu „Chełmski Artystyczny Maraton Patriotyczny”. Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie pracy plastycznej w formie plakatu o wymowie patriotycznej. Prace miały być plastyczną interpretacją pojęcia patriotyzmu, jego symboli, przejawów oraz postaw. Komisja oceniając prace brała pod uwagę kreatywność autorów, zgodność z tematem, walory estetyczne oraz samodzielność ich wykonania.
Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych znalazły się dzieci z naszej placówki:
• Aleksandra Kiryk
• Bartosz Baryłowski
• Klaudia Dzwonik
• Daria Kozyrska.
Opiekunem merytorycznym dzieci była wychowawczyni – p. Anna Kozyrska.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!