20 grudnia cała społeczność szkolna uczestniczyła w jasełkach „A kiedy wigilii przyjdzie czas...”, które przygotowali uczniowie klasy II i III. Gościnnie wystąpiło również 3 uczniów klasy pierwszej.
Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły i zaproszeni goście podziwiali występ przygotowany pod kierunkiem pań – Agaty Skibińskiej i Barbary Demczuk Popielnickiej.
Dzieci przygotowały inscenizację tematycznie związaną z przyjściem na świat Jezusa Chrystusa, zaśpiewały pastorałki oraz wykonały z lampionami taniec aniołów.
Uczniowie klasy II, którzy w tym roku szkolnym uczestniczą w innowacji pedagogicznej „Migaj – zrozum – pomagaj – nauka języka migowego przez zabawę dla uczniów klas 1 – 3”, prowadzoną przez pracownicę Biblioteki Pedagogicznej – p. Urszulę Mazurek, zaprezentowali w języku migowym kolędę „Cicha noc”.
Na zakończenie spotkania p. Edyta Ośko – dyrektor szkoły i p. Dariusz Stocki – wójt Gminy Kamień złożyli zebranym świąteczne życzenia, a następnie wszyscy podzielili się opłatkiem.