27 listopada 2017 roku w klasie I został podsumowany klasowy konkurs na najładniej wykonaną przygodę Kubusia Puchatka – bohatera książki czytanej dzieciom przez rodziców.
Akcja „Rodzice czytają dzieciom” bardzo spodobała się dzieciom, które chętnie słuchały lektury w wykonaniu mam.
Nagrodą w konkursie było „małe co nieco”, czyli słoik konfitur, które po miodzie stanowiły najbardziej ulubiony przysmak sympatycznego misia.
Uczniowie oceniali  prace swoje i kolegów bardzo obiektywnie i w efekcie najbardziej podobały się prace Lidii Waszczuk, Marcina Karczmarskiego i Bartka Kołosińskiego.
Nagrodzonym uczniom życzymy  smacznego i zachęcamy do dalszej pracy z kredką i pędzlem.
Konkurs zorganizowała wychowawczyni – p. Barbara Demczuk Popielnicka.