Szkoła Podstawowa

im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu

Świetlica

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

12.01.2023 r. cała społeczność naszej szkoły uczestniczyła w szkolnej zabawie karnawałowej. Dzieci i dorośli bawili się przy muzyce z DJ. Najmłodsi byli pięknie przebrani w postaci z bajek, starsi uczniowie mieli oryginalne maski. W czasie zabawy wybrano Króla i Królową balu. Uczestnicy zabawy tańczyli i śpiewali do utraty sił. Rodzice przygotowali w klasach smaczne poczęstunki. Impreza ta sprawiła, że wszyscy w świetnym nastroju udajemy się na zimowe ferie. Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor, Rodzicom, Nauczycielom i Innym Pracownikom naszej szkoły za tak wspaniałą zabawę.
Emilia Pietrucha – przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

 

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu Rights Reserved.