13. lutego w naszej szkole obchodziliśmy dzień świętego Walentego, zwany potocznie Walentynkami. Dzięki zaangażowaniu Samorządu Uczniowskiego, obchody stały się okazją do wspólnej zabawy. Z ich inicjatywy zorganizowano „pocztę walentynkową”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanych pudełek, a te następnie zostały przekazane do adresatów. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i wychowawców.
W tym dniu bardzo „zaczerwieniło się” w naszej szkole ponieważ uczniowie ubrali się w kolorze miłości. Na przerwach panowała wyjątkowa atmosfera dzięki muzyce, która umilała zabawę z balonikami. Zorganizowano również wybory, podczas których można było oddać głos, wybierając najsympatyczniejszego chłopaka i dziewczynę naszej szkoły. Wybrańcami zostali Martyna Kozyrska z kl. V oraz Przemysław Porzycki z kl. V. Zwycięzcom wręczono pamiątkowy dyplom oraz walentynkowy upominek.
Dziękujemy za wspólną zabawę!