W dniu 06.03.2023 r. w Chełmie odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców. W zawodach świetnie zaprezentowali się nasi uczniowie. W pierwszym meczu pewnie pokonali SP 1 Chełm, a następnie zwyciężyli SP 7 Świdnik. W decydującym spotkaniu, po bardzo wyrównanym meczu przegrali z SP 8 Chełm i ostatecznie zajęli w zawodach II miejsce. Nasza drużyna wystąpiła składzie:- Baranowski Wiktor, Dudek Michał, Dżaman Przemysław, Gałecki Kajetan, Grabowski Jan,Grzywny Mateusz, Jarmuł Szymon, Kraczkowski Filip, Kołosiński Michał, Lewczuk Kacper,Michalik Kacper, Peterewicz Kacper, Rzeszut Wojciech.