Szkoła Podstawowa

im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet – na stałe wpisał się do naszego szkolnego kalendarza, co roku z okazji tego sympatycznego święta w naszej szkole pojawiają się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla małych i tych większych kobiet. Samorząd Uczniowski już z samego rana mile zaskoczył wszystkie kobiety i kobietki, które wchodziły do naszej szkoły. Elegancko ubrani uczniowie naszej szkoły – Ignacy Skibiński, Kacper Michalik, Szymon Jarmuł oraz Mateusz Grzywny wręczali tulipany i składali najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet. Każda klasa świętowała to sympatyczne marcowe święto na swój sposób. Dziewczynki zostały obdarowane drobnymi upominkami. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentlemani, byli przemili, uczynni i sympatyczni. 

 

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu Rights Reserved.