21 marca 2023 r. został zorganizowany przez Samorząd Uczniowski „Dzień Idola”. Uczniowie mieli okazję przebrać się za swoich idoli, sportowców, piosenkarzy, youtuberów oraz wybraną  postać z filmów. Niektórzy wykazali się pomysłowością i niemałym wysiłkiem w przygotowaniu swojej charakteryzacji. Bawili się przy tym wspaniale.Wybrano dwóch uczniów, którzy najwierniej odwzorowali swojego Idola. W kategorii klas I-III nagrodę otrzymała Nina Kozaczuk z kl. II, która przebrała się za piosenkarkę Sanah. W kategorii klas IV-VIII na nagrodę zasłużyła Nikola Imbirowicz, uczennica klasy V, która wspaniale wcieliła się w rolę Magdy Gessler.

Dziękujemy za włączenie się do zabawy!