17 maja 2023 r. w naszej szkole odbyło się ogłoszenie wyników konkursu „Mistrz Tabliczki Mnożenia”, zorganizowanego przez Samorząd Uczniowski we współpracy z nauczycielem matematyki p. Wiolettą Michalczuk. W konkursie wzięli udział uczniowie klas III - VIII.
Mistrzami tabliczki mnożenia zostali:
Olga Kołtun z kl. VIII
Kacper Lewczuk z kl. VIII
Fabian Stopa z kl. III
Zwycięzcy otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Dla wszystkich uczestników konkursu Samorząd Uczniowski przygotował drobne upominki.
Celem konkursu było popularyzowanie zabaw z tabliczką mnożenia wśród uczniów, a także rozwijanie zainteresowań matematycznych.
Organizatorzy: Samorząd Uczniowski wraz opiekunem p. Dorotą Malinowską oraz nauczyciel matematyki p. Wioletta Michalczuk