W maju 20 uczniów z kl. IV- VIII wzięło udział w Szkolnym Konkursie Geograficznym pod hasłem: „Woda Malarzem Krajobrazów”. Organizatorami tego przedsięwzięcia była nauczycielka geografii- pani Agnieszka Stachowicz we współpracy z Samorządem. Uczniowskim i jego opiekunką panią Dorotą Malinowską. Zadaniem uczniów było samodzielne przeanalizowanie wskazanych środowisk wodnych Polski i świata i opracowanie folderu reklamującego wybrany przez ucznia krajobraz. Powstały ciekawe prace obrazujące wiedzę uczniów. Oto laureaci konkursu:
I miejsce: Lena Kutarba (kl. IV)- ,,W kanionie rzeki Kolorado’’ i Paweł Górecki (kl. IV)- ,,W krainie jezior i bagien Poleskiego Parku Narodowego’’
II miejsce: Olga Kołtun (kl. VIII)- ,,Wodospady świata’’ i Bartosz Szewczuk (kl. VII)- ,,Bagna Biebrzańskie- królestwo ptaków’’.
III miejsce: Martyna Kozyrska (kl. V)- ,,Nurkowanie w ,,Wielkiej Rafie Koralowej” i Wiktoria Szewczuk (kl. IV)- ,,Wodospady świata’’

Gratulacje dla zwycięzców i podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu!