5 grudnia w naszej szkole, w ramach obchodów Mikołajek, miała miejsce kolejna odsłona opowieści o niezwykłej postaci – Świętego Mikołaja. Uczniowie z klasy III wykazali się niezwykłym talentem aktorskim oraz bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Inscenizacja, zaprezentowana przez nich, nosiła tytuł The Story of Santa Claus II. Była to krótka historia Świętego Mikołaja, który wpadł na pomysł, by robić zabawki i dawać je grzecznym dzieciom. Święty Mikołaj wraz z panią Mikołajową, podróżując po świecie, obdarowują grzeczne dzieci. Tę niezwykłą podróż umilał  Świętemu Mikołajowi chórek z klas IVa, IVb oraz VI, który śpiewał radosne świąteczne piosenki w języku angielskim. Niezwykły nastrój dodatkowo pogłębiła dekoracja oraz wspaniałe stroje małych aktorów. Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom, nauczycielom oraz zaproszonym rodzicom, czego dowodem były gromkie brawa. Na koniec spektaklu widzowie otrzymali słodki poczęstunek w postaci świątecznych pierniczków.

Organizatorami imprezy były: Pani Dorota Malinowska i Pani Anna Kozyrska.