Dnia 21.09.2023 roku odbył się wyjazd integracyjno-zawodoznawczy dla uczniów klasy VIII do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Józefa Piłsudzkiego w Okszowie. Celem wyjazdu było:

1. Zapoznanie się z ofertą edukacyjną, bazą dydaktyczną Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Józefa Piłsudzkiego w Okszowie. Udział uczniów klasy VIII w Dniu otwartym szkoły z Państwową Inspekcją Pracy pod hasłem: ,,Szanuj życie! Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym".
2. Przypomnienie zasad bezpieczeństwa i postępowania w sytuacji wypadku - pokaz sprzętu służb mundurowych i medycznych, symulacja wypadku z udziałem sprzętu rolniczego.
3. Integracja zespołu klasowego.
Organizatorami i opiekunami wyjazdu były: P. Monika Gajewska oraz P. Daria Karas.