29 września w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Z okazji święta naszych panów Samorząd Uczniowski zorganizował "Dzień krawata". Uczniowie, którzy mieli ubrany krawat w danym dniu zostali nagrodzeni słodkim upominkiem. Dodatkowo zostały zorganizowane wybory na "Dżentelmena szkoły". Dziewczynki z naszej szkoły wybierały chłopca z klas I-VIII, który ich zdaniem zasłużył na otrzymanie tytułu dżentelmena. Ostatecznie trzech chłopców z naszej szkoły otrzymało taką samą ilość głosów a tym samym uzyskali tytuły dżentelmenów. Dżentelmenami szkoły 2023 zostali: Gabriel Kupracz - klasa I, Michał Jakimiuk - klasa III oraz Przemysław Porzycki - klasa VI.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami jeszcze raz składa naszym Panom najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Chłopaka!