27 października 2023 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ŚLUBOWANIA I PASOWANIA UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ. Wszyscy pierwszoklasiści wzorowo zdali test wiedzy, który przygotowały im starsze koleżanki oraz bardzo dobrze zaprezentowali się w części artystycznej przygotowanej przez wychowawczynię Panią Annę Kozyrską. Następnie pierwszoklasiści złożyli ślubowanie na sztandar szkoły oraz zostali pasowani przez Dyrektor Szkoły Panią Edytę Ośko. Z okazji ślubowania najmłodsi uczniowie otrzymali upominki od zaproszonych gości, przedstawicieli Rady Rodziców oraz Oddziałowej Rady Klasy. Wszystkim pierwszakom życzymy sukcesów w nauce, samych słonecznych i radosnych dni oraz wielu miłych i niezapomnianych wrażeń w szkole.W czasie uroczystości społeczność szkolna pożegnała nauczyciela Pani Joannę Wojciszko, która po czterdziestu jeden latach pracy w szkołach na terenie gminy przeszła na zasłużoną emeryturę.Życzymy Pani Asi dużo zdrowia i zasłużonego odpoczynku.