Zorganizowany przez Samorząd Uczniowski 31 października 2023 r. Dzień Piżamy stał się powodem radości, zadowolenia i uśmiechu na twarzy zarówno uczniów jak i pracowników naszej szkoły.Tego dnia większość uczniów i tych najmłodszych i tych starszych pojawiła się w szkole w piżamach. Na szkolnych korytarzach można było spotkać uczniów w kombinezonach piżamowych. Były tygrysy, misie i pingwiny. Dzieciom bardzo podobał się taki nietypowy dzień w naszej szkole. Mamy nadzieję, że zapadnie na długo w ich pamięci.

Dziękujemy również rodzicom, którzy wykazali się dobrym humorem i pozwolili swoim pociechom przyjść do szkoły w piżamach.

Organizator: Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami.