Szkoła Podstawowa

im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu

Świetlica

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Podczas Szkolnego Konkursu Pięknego Czytania i eliminacji do VI Regionalnym Konkursu Pięknego Czytania wybrano naszych szkolnych mistrzów czytania: w kategorii klas I - III został nim uczeń kl.  III Michał Jakimiuk, w kategorii klas IV - VI, mistrzynią czytania została uczennica kl. V Katarzyna Wawrzycka, a w kategorii klas VII - VIII, najlepszą czytelniczką została uczennica kl. VII Lidia Waszczuk. Nasi mistrzowie czytania, a więc Michał Jakimiuk, Katarzyna Wawrzycka i Lidia Waszczuk reprezentowali naszą szkołę wraz z opiekunem p. Anną Stefanek w VI Regionalnym Konkursie Pięknego Czytania - Książkowe Podróże 2023, który odbył się w Bibliotece Pedagogicznej w Chełmie 8 listopada 2023 r. Uczniowie, za swoją piękną postawę i umiejętności czytelnicze otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody w postaci książek, serdecznie gratulujemy naszym uczniom i zachęcamy wszystkich do odwiedzania biblioteki, wypożyczania oraz czytania książek.

 

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu Rights Reserved.