Szkoła Podstawowa

im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu

Świetlica

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Grzegorz Kasdepke to autor książek szczególnie ulubionych przez dzieci. Przygody Detektywa Pozytywki i wielu innych bohaterów zachęcają do sięgania po tę znakomitą i wartościową lekturę.6 listopada Chełmska Biblioteka Publiczna zorganizowała spotkanie z tym autorem, w którym, w imieniu dzieci naszej szkoły, uczestniczyła uczennica klasy III – Zuzanna Smolira. Pan Grzegorz po zakończeniu odpowiadał na pytania dzieci i podpisywał swoje książki. W naszej szkolnej bibliotece od teraz można już wypożyczyć książki z autografem Pana Grzegorza.
Wszystkich, nie tylko wielbicieli książek, zachęcamy do czytania. To fantastyczna przygoda!

 

Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu Rights Reserved.