9 listopada dzieci z oddziału przedszkolnego udały się na wycieczkę do Chełmskich Podziemi Kredowych. Wizytę rozpoczęło tradycyjne kołatanie do wrót królestwa Ducha Bielucha. Spacer kredowymi korytarzami dostarczył nam niezapomnianych wrażeń, a największą atrakcją było spotkanie z legendarnym Duchem Bieluchem. Mieliśmy okazję pomyśleć o swoich życzeniach w jednej z komnat i.... wtedy przybył Duch Bieluch! Nie zapomnimy szybko tej wyprawy, a Was, czytelnicy, nakłaniamy do odwiedzenia podziemnego królestwa Ducha Bielucha – władca podziemi powiedział, że jeżeli nakłonimy kogoś na wycieczkę pod powierzchnię Chełma, to szanse na spełnienie naszych życzeń wzrosną, zatem – pomóżcie nam je spełnić!