Miło nam poinformować, iż wśród nagrodzonych Powiatowego Konkursu Plastycznego ,,Współczesna – ekologiczna wioska Świętego Mikołaja – makieta z surowców wtórnych”, którego organizatorem była Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi ,,RAZEM” w Chełmie pod honorowym patronatem Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Chełmie znaleźli się uczniowie naszej szkoły.

I miejsce:         Amelia Glina – uczennica klasy I (opiekun: p. Anna Kozyrska)

I miejsce:        Mateusz Dudek – uczeń klasy II (opiekun: p. Barbara Szczygieł)

III miejsce:      Aleksandra Grzywny – uczennica klasy II (opiekun: p. Barbara Szczygieł)

I miejsce:       Julia Strelczuk – uczennica klasy VII (opiekun: p. Anna Kozyrska)

Celem konkursu było propagowanie idei proekologicznego stylu życia oraz inspirowanie do wykorzystania w kreatywny sposób surowców wtórnych.

Zwycięzcom gratulujemy!