20 stycznia 2024 roku wolontariusze Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunami - Panią Karoliną Smolirą oraz Panią Moniką Gajewską uczestniczyli w XI Gali Caritas organizowanej przez Caritas Archidiecezji Lubelskiej. Podczas Gali zostały ogłoszone wyniki konkursu "4XWY" w którym udało nam się zdobyć 1 miejsce a tym samym otrzymać nagrodę główną w postaci vouchera na 10 miejsc na wakacyjny wyjazd Caritas. Podczas Gali odebraliśmy również podziękowania za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu XXIII zbiórki żywności Caritas - Tak.Pomagam. Ponadto podczas Gali trzech naszych wolontariuszy zostało wyróżnionych w plebiscycie "Wolontariusz roku". Wśród wyróżnionych wolontariuszy znaleźli się: Klaudia Świrek-Świerszcz (klasa V), Kuba Rudzki (klasa V) oraz Julia Strelczuk (klasa VII).

Składamy serdecznie gratulacje wszystkim wolontariuszom Szkolnego Koła Caritas! To dzięki waszej pracy i działaniom udało nam się osiągnąć tak wielki sukces! Życzymy dalszych sukcesów.