20 lutego 2024 roku w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu odbyła się jubileuszowa, X Gminna Sportowa Olimpiada Przedszkolaków. Do udziału w imprezie zgłosiły się trzy drużyny z terenu gminy.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:
 Baryłowska Antonina
 Czeryna Julia
 Głaz Łukasz
 Grabowski Damian
 Grzegorczyk Lena
 Jędrzejewska Julia
 Kędziora Marika
 Laskowski Jakub
 Łysy Antoni
 Mączka Jakub
 Michalczuk Maria
 Porzycki Michał
 Stock Gracjan
 Szpak Julita
 Szpindowski Michał
 Wilkos Antoni
 Żbikowski Kacper
Wszystkie zespoły wykazały się dużym zaangażowaniem i sportowym duchem. Dzieci z punktów przedszkolnych i uczniowie klas I-III dopingowali swoich kolegów i koleżanki, a atmosfera zawodów była bardzo radosna. Po zakończeniu konkurencji nastąpiła ceremonia dekoracji. Pan Dariusz Stocki –Wójt Gminy Kamień oraz Pan Paweł Łapiński – wz. Dyrektora Szkoły wręczyli drużynom medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Po oficjalnej części uroczystości wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek. Organizatorzy olimpiady składają serdeczne podziękowania wszystkim drużynom za udział w zawodach, uczniom klasy trzeciej za pomoc w przygotowaniu imprezy, oraz rodzicom za zaangażowanie i słodką niespodziankę. Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Dariusza Stockiego – Wójta Gminy Kamień, fundatora nagród rzeczowych, a także do nauczyciela wychowania fizycznego Pana Pawła Łapińskiego za przeprowadzenie konkurencji. Nad całością rozgrywek czuwały panie: Barbara Demczuk Popielnicka i Agata Skibińska.
Do zobaczenia za rok!