W styczniu odbył się w naszej szkole konkurs, którego głównym celem było poznanie organizmów (szczególnie ptaków) aktywnych w czasie zimy w Polsce. Uczniowie przeanalizowali różne publikacje dotyczące w/w organizmów. Na ich podstawie przygotowali prace konkursowe. Namalowali wybranego ptaka i napisali ciekawą historię, której głównym bohaterem był wybrany ptak. W konkursie wzięło udział wielu uczniów z kl. V- VII.
Laureaci konkursu:
I miejsce: Michał Wójcik z kl. VII, Angelika Blachaz kl. VI, Julia Strelczuk z kl. VII
II miejsce: Natan Glina z kl. VI, Kuba Kasperekz kl. VII, Marcin Karczmarski z kl. VII
III miejsce: Julia Skibińska z kl. V, Martyna Kozyrskaz kl. VI, Paweł Górecki z kl. V
Gratulacje !
Organizator konkursu- Pani Agnieszka Stachowicz