W lutym 2024 roku zostali wyłonieni zwycięzcy szkolnego etapu konkursu „Cukierek za życzliwość -  i Ty możesz zostać Wolontariuszem”. Głównym organizatorem konkursu jest Fundacja Dwa Skrzydła Anioła. Etap szkolny zorganizował nasz Samorząd Uczniowski. Celem tego konkursu jest wspieranie wychowania młodych ludzi, uwrażliwianie ich na problemy innych oraz wskazywanie na wolontariat jako formę budowania relacji z drugim człowiekiem i źródło czystej radości. Uczniowie, którzy zgłosili chęć przystąpienia do konkursu, założyli i prowadzili DZIENNICZKI DOBRYCH UCZYNKÓW, w których na bieżąco zapisywali swoje dobre działania.
Szkolna komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:
I miejsce zajął Krzysztof Kołtun z kl.3
II miejsce Antoni Malinowski z kl.2
III miejsce Maja Szpindowska z kl.2.

Dzienniczek Krzysia został przesłany do Fundacji  i tam weźmie udział w etapie ogólnopolskim.

Dziękujemy pozostałym uczestnikom konkursu, a byli to: Weronika Dyczko, Jessica Dyczko, Maja Petruk, Klaudia Świrek Świerszcz, Jan Szpak, Wiktoria Szewczuk, Michał Jakimiuk, Aleks Smoter, Nikola Imbirowicz.

Mamy nadzieję, że mimo iż konkurs dobiegł końca, to nie przestaniecie czynić dobra.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem p. Dorotą Malinowską