Był to dzień wyjątkowy dla wszystkich. Do naszej szkoły przybył Pan Dariusz Stocki- Wójt Gminy Kamień, który wręczył stypendia naukowe dla najlepszych uczniów: Weroniki Dyczko, Julii Skibińskiej, Katarzyny Wawrzyckiej, Nikoli Imbirowicz, Pawła Góreckiego i Tomasza Góreckiego.
Pan Wójt wręczył także dyplomy i nagrody laureatom eliminacji gminnych Strażackiego Konkursu Plastycznego. Złożył również życzenia z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzny oraz poczęstował wszystkich słodkościami.
8-ego marca wszyscy mali i duzi mężczyźni składali kobietkom z naszej szkoły życzenia, wręczali kwiaty i słodkie upominki. Do obchodów Dnia Kobiet włączył się także Samorząd Uczniowski. Pani Daria Karas ogłosiła również wyniki wyborów na MISS i MISTERA szkoły.

Za wszystko bardzo dziękujemy.