5 marca 2024 roku dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klasy 3 wybrali się na wyjazd integracyjny z okazji Dnia Kobiet do sali zabaw "Fikoland" w Chełmie. W tym wyjątkowym miejscu była do dyspozycji konstrukcja zabawowa pełna labiryntów, zjeżdżalni i basen z piłkami. Zabawy przebiegły w bardzo wesołej i radosnej atmosferze. Dzieci radziły sobie świetnie, pokonując przeszkody i ścigając się po zjeżdżalniach. Miały okazję aktywnie spożytkować swoją energię, a przy okazji rozwijać sprawność fizyczną i koordynację ruchową. Zadowolone, trochę zmęczone, ale pełne radości i uśmiechów wróciły do szkoły. Wyjazd okazał się strzałem w dziesiątkę i z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.