8 maja dzieci z Oddziału Przedszkolnego oraz uczniowie klasy III uczestniczyli w spotkaniu z Panem Mariuszem Stykiem, Naczelnikiem Sekcji Eksploatacji PKP PLK S.A. w Chełmie. Pan Mariusz w ciekawy i interesujący sposób opowiedział o pracy kolejarzy, pociągach i zasadach podróżowania koleją. Podczas spotkania poruszone zostało zagadnienie z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie na przejeździe kolejowo-drogowym. Dzieci z uwagą obejrzały filmiki edukacyjne zachęcające najbliższych do zostania Ambasadorami Bezpieczeństwa, czyli osobami propagującymi w swoim otoczeniu zasad bezpiecznego zachowania na kolei. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały upominki, które sprawiły dzieciom dużo radości. Był to czas spędzony bardzo pożytecznie. Panu Mariuszowi bardzo dziękujemy!