Szkoła Podstawowa

im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu

Świetlica

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w powiatowym KONKURSIE PLASTYCZNYM „Ja dla pszczoły”, który zorganizował Nadbużański Związek Pszczelarzy w Chełmie. Uczestnicy mieli za zadanie wykonanie pracy plastycznej- plakatu promującego ochronę pszczół. Praca powinna przedstawiać wpływ tych owadów na środowisko i ich pożyteczność. Uczeń musiał się wykazać zarówno wiedzą na temat dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą pszczoła miodna, jak i zdolnościami plastycznymi.
Laureatami w/w konkursu zostali uczniowie z naszej szkoły.
I miejsce- Michał Sędłak (kl. V) – opiekun: P. Agnieszka Stachowicz
Wyróżnienie- Klaudia Dzwonik (kl. I) – opiekun: P. Anna Kozyrska
Gratulujemy.

Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu Rights Reserved.