Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kamieniu zakończyła projekt pt. „Uczymy się, bawiąc”, który  realizowany był w ramach programu mPotęga. Organizatorem tego przedsięwzięcia była Fundacja mBanku w partnerstwie z Fundacją Dobra Sieć.

14 grudnia 2017 roku odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Uczymy się, bawiąc” oraz wręczenie nagród. Uczniowie zostali nagrodzeni za udział i odniesione sukcesy w projekcie. Otrzymali atrakcyjne nagrody i dyplomy, które zostały zakupione z funduszy projektu.

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie serdecznie dziękują fundacji mBanku za umożliwienie udziału w programie mPotęga i za udzielone wsparcie finansowe.