19 września 2024 r. gościliśmy w naszej szkole funkcjonariuszy Komedy Miejskiej Policji w Chełmie: sierż. szt. Grzegorza Skowrońskiego oraz sierż. szt. Angelikę Głąb-Kunysz. Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Chełmie przeprowadzili w klasach I-VIII spotkania profilaktyczne o tematyce: „Bezpieczna droga do szkoły i domu” oraz „Narkotyki i dopalacze – negatywne skutki ich zażywania oraz konsekwencje prawne wynikające z ich posiadania”. Celem spotkania było uświadomienie dzieciom znaczenia prawidłowego korzystania z chodnika oraz bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię w czasie drogi do i ze szkoły oraz uświadomienie dzieciom niebezpieczeństwa związanego z zażywaniem środków psychoaktywnych oraz wskazanie konsekwencji prawnych wynikających z ich posiadania. Składamy serdeczne podziękowania funkcjonariuszom Komendy Miejskiej Policji w Chełmie za poświęcony czas oraz cenne informacje pozyskane podczas spotkania.