Liczna grupa uczniów z kl. V- VII wzięła udział w Konkursie Wojewódzkim: „Lapbook jako kreatywna prezentacja wiedzy z przedmiotów matematyczno – przyrodniczych”. Konkurs dotyczył przedmiotów: biologii, chemii matematyki i fizyki. Uczniowie mieli za zadanie opracować lapbook będący interaktywną teczką przypominającą papierowy teatrzyk mieszczącą się na kolanach, z licznymi otwieranymi ,,tematycznymi kurtynami”. Komisja konkursowa wyłoniła po 3 zwycięzców z każdego z wyżej wymienionych przedmiotów.

Miło nam poinformować, że mamy laureata w/w konkursu z biologii. Katarzyna Kołtun z klasy VI zajęła II miejsce w powyższym konkursie. Kasia przygotowała bardzo ciekawą pracę na temat: ,,Mszaki i paprotniki – podział, budowa, rozmnażanie oraz znaczenie dla biocenozy leśnej”. Zawarła w niej nie tylko przemyślane opisy, ale również rysunki, schematy i inne opracowania. Uczennicę do konkursu przygotowała nauczycielka biologii- p. Agnieszka Stachowicz.

Wielkie gratulacje!