W lutym 2021 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i Julii Hartwig", który był organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury ,,Pod Akacją” w Lublinie pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk.

Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych znalazła się:

KATARZYNA ŚWIDROŃ – uczennica klasy drugiej przygotowana pod kierunkiem nauczyciela Anny Kozyrskiej. / Wiersz J. Czechowicz „Na wsi”)

Ponadto komisja konkursowa zakwalifikowała również do udziału w wystawie prace następujących autorów:

MARIKA SMOTER - uczennica klasy drugiej, opiekun: Anna Kozyrska (Wiersz J. Czechowicz „Na wsi”)

KATARZYNA WYPYCHIEWICZ – uczennica klasy trzeciej, opiekun Barbara Szczygieł (Wiersz J. Czechowicz „Jesień”)

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za udział w konkursie oraz przygotowanie wielu ciekawych ilustracji do wierszy Józefa Czechowicza i Julii Hartwig.

Gratulujemy!