W roku szkolnym 2020/2021 najmłodsi uczniowie naszej szkoły po raz kolejny przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Synapsik MEN. W wiosennej edycji konkursu Synapsik MEN wzięło udział 14 uczniów z klas I- III. Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy z zakresu treści edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej oraz z języka angielskiego. Uczniowie rozwiązywali zadania testowe o różnym stopniu trudności. Najlepsze wyniki, a tym samym tytuł Laureata uzyskały 2 uczennice z klasy trzeciej:

• Oliwia Dyć 90,5 %
  • Nikola Imbirowicz 90,5 %

Warto dodać, że wśród uczniów, którzy wzięli udział w XI Ogólnopolskim Konkursie Synapsik „MEN” znalazły się także osoby, którym udało się uzyskać 100% z niektórych edukacji, co bardzo cieszy, a jednocześnie motywuje uczniów do włączania się w kolejne konkursy wiedzowe.

Podsumowaniem konkursu będzie: wręczenie uczestnikom dyplomów i drobnych upominków.