Ze względu na pandemię koronawirusa prosimy Rodziców o wyrozumiałość. Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się wg zasad reżimu sanitarnego. Rodziców prosimy o pozostanie przed budynkiem szkoły. Uczniowie na terenie szkoły zobowiązani są do zachowania dystansu, dezynfekcji rąk oraz stosowania maseczek w części wspólnej (szatnia, korytarze, sala gimnastyczna). W najbliższych dniach odbędą się zebrania rodziców poszczególnych klas (harmonogram spotkań zostanie zamieszczony na stronie internetowej szkoły oraz poprzez e-dziennik). Ze względu na pandemię koronawirusa zebrania z Rodzicami zostały zaplanowane w taki sposób, by zapewnić w jak największym stopniu bezpieczeństwo (różne dni i godziny spotkań wychowawców z Rodzicami).

KLASY I-III
- godz. 8.00 zbiórka w sali gimnastycznej,
- po rozpoczęciu roku szkolnego rozejście się do klas i spotkanie z wychowawcami,
- zakończenie spotkań w klasach około godz. 9.15,
- uczniowie dojeżdżający – powrót (wyjazd ze szkoły) około godziny 9.30.

KLASY IV-VIII
- godz. 8.00 spotkanie z wychowawcami w klasach,
- około godz. 8.40 rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas IV-VIII w sali gimnastycznej,
- zakończenie spotkania w sali gimnastycznej około godz. 9.15,
- uczniowie dojeżdżający – powrót (wyjazd ze szkoły) około godziny 9.30.

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY (DZIECI SZEŚCIOLETNIE)
Informacja o pracy oddziału przedszkolnego w dniu 01 września 2021 r. zostanie zamieszczona
na stronie internetowej szkoły w dniu 31 sierpnia 2021 r.

PUNKTY PRZEDSZKOLNE (DZIECI TRZYLETNIE, CZTEROLETNIE I PIĘCIOLETNIE)
Informacja o pracy punktów przedszkolnych w dniu 01 września 2021 r. zostanie zamieszczona
na stronie internetowej szkoły w dniu 31 sierpnia 2021 r.

• Dowozy/odwozy - rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022
• Poniżej przedstawiamy harmonogram dowozów i odwozów na dzień 01.09.2021 r. (rozpoczęcie roku szkolnego)

DOWOZY

W autobusie i busie szkolnym obowiązuje bezwzględny nakaz noszenia maseczek.

TRASA: Pogranicze – Szkoła im. T. Kościuszki w Kamieniu (autobus)
7.10 – Pogranicze
7.12 – Kroczyn
7.17 - Pławanice