Rodziców dzieci zapisanych do punktu przedszkolnego informujemy, iż uruchomienie nowego obiektu dla dzieci będzie miało miejsce z opóźnieniem. W związku z tym uprzejmie informuję, iż w dniu 01 września 2021 r. praca w grupach punktu przedszkolnego zaplanowana została w następujący sposób:

Punkt przedszkolny – grupa młodsza (dzieci w wieku 3 i 4 lat) - godziny pracy 6.30-16.30, sala w budynku głównym szkoły. Rodzice zostali poinformowani przez wychowawców o krótkim spotkaniu informacyjnym w dniu 01 września 2021 r. o godzinie 7.30. Ze względu na pandemię koronawirusa prosimy o zachowanie dystansu, dezynfekcję rąk, maseczki.

Punkt przedszkolny – grupa starsza (dzieci w wieku 4 i 5 lat) - godziny pracy 10.00-16.30, sala w budynku głównym szkoły. Rodzice zostali poinformowani przez wychowawcę o krótkim spotkaniu informacyjnym w dniu 01 września 2021 r. o godzinie 10.00. Ze względu na pandemię koronawirusa prosimy o zachowanie dystansu, dezynfekcję rąk, maseczki.

Oddział przedszkolny – grupa dzieci w wieku 6 lat - godziny pracy 7.30-12.30, sala w budynku głównym szkoły. Dzieci dojeżdżające mogą skorzystać z transportu szkolnym busem- dowóz wg harmonogramu zamieszczonego w dniu wczorajszym na stronie internetowej szkoły. Informacje dotyczące pracy oddziału zostaną Państwu podane przez e-dziennik i wiadomość w postaci SMS . Szczegółowe informacje dotyczące pracy oddziału przedszkolnego zostaną Państwu podane w dniu 03 września 2021 r. podczas zaplanowanego spotkania wychowawcy z rodzicami. Spotkanie zaplanowano w sali Nr 18 o godz. 15.30. Ze względu na pandemię koronawirusa prosimy rodziców o wyrozumiałość i niewchodzenie na teren szkoły. Dzieci będą odbierana przez pracowników placówki w wejściu głównym szkoły.