30 września 2021r z okazji Dnia Chłopaka wychowankowie z Oddziału Przedszkolnego kl. „0” udali się na wycieczkę autokarową do sali gier i zabaw - „Fikolandu”.Na wstępie przedszkolaki zostali zapoznani z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w czasie zabaw. Celem wycieczki było zintegrowanie zespołu klasowego, kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie oraz zachęcanie dzieci do aktywnego spędzania czasu. Podczas pobytu w sali dzieci korzystały z licznych atrakcji typu: konstrukcji  składających  się z labiryntu przejść, zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej, basenu z piłeczkami, trampoliny, a strefy klocków i gier. Dużą frajdę dzieciom sprawiła jazda w mini samochodach i przejścia w kolorowych tunelach. Na zakończenie pobytu w „Fikolandzie” wielką niespodzianką dla dzieci była pizza. Wspólny poczęstunek pozwolił przedszkolakom na poznanie smaków kuchni włoskiej. Dzieci zadowolone i uśmiechnięte, pełne wrażeń wróciły do przedszkola.