6 października 2021 roku uczniowie kasy I Dzień Chłopaka obchodziła w Stajni Kucyki Pysi.Uczniowie zapoznali się ze sposobem odżywiania kóz, ich zwyczajami oraz sposobem opieki nad tymi sympatycznymi zwierzętami. Każdy mógł samodzielnie nakarmić wybrane zwierzątko, co nie był zbyt łatwym zadaniem, jeść chciały wszystkie jednocześnie. Następnie przejażdżka na koniu, w siodle, dla większości pierwszy raz w życiu. Wyprawa zakończyła się ogniskiem z pieczeniem kiełbasek, chleba i ziemniaków. Uczta była przednia, a dzieci w doskonałych humorach wróciły do szkoły. Opiekę nad uczniami sprawowała p. Barbara Demczuk Popielnicka oraz panie – Agnieszka Laskowska – Kasperek i Dominika Koniczuk.